~ Naruto Revenge ~

Naruto RPG Text Game
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Server zatiaľ vo fázi vývoja a testovania, sledujte zatiaľ novinky a oznámenia. Ďakujeme. Stránka bude ešte prechádzať grafickými a štylistickými úpravami, taktiež vymenenie, rozšírenie a zlepšovanie niektorých návodov a pravidiel.

Share | 
 

 Pravidlá

Goto down 
AutorSpráva
Zajíc
Staff *HLP
Staff *HLP
Zajíc

Level : Unlimited
B-DA : Unlimited
Coins : Unlimited
Ryo : Unlimited
Rank : Helper, B3
Experience :
100 / 100100 / 100

Počet príspevkov : 194
Join date : 06.03.2012

OdoslaťPredmet: Pravidlá   Ut marec 06, 2012 11:27 pm1.   Exclamation  Hraním na našom fóre súhlasíte s nasledujúcimi pravidlami.

2.   Exclamation Na fórum sa chováte slušne a rozprávate sa bez vulgarizmov. Ak už nejaký vulgarizmus chcete použiť vycenzúrujte ho hviezdičkou ( * ).

3.   Exclamation Okrem všeobecných pravidiel a pravidiel boja treba striktne dodržovať aj pravidlá Chatboxu, ku ktorým sa dostanete pomocou obrázka TU KLIKNI viz. obrázok. Po vstupe na Chatbox sa treba nimi riadiť, pretože aj to je prísne porušovanie pravidiel.

4.   Exclamation  Hráč môže mať aj viacero postáv, ale nijak nemôžete ich nijak spájať spolu do deju. Napr. Máte Uchihu a Hidana. Zabijete s Hidanom Uchihu a vezmete si jeho oči.

5.   Exclamation  Hráč má právo požiadať o kontrolu iných hráčov z hocijakého dôvodu, ktorý sa zdá, že porušuje, alebo stojí proti pravidlám nášho fóra. ( Preháňanie, Event/Battle - DualBox, Support... )

6.   Exclamation  Je prísny zákaz SPAMovať fórum či už postami, ktoré nie sú v SK/CZ, alebo inými spôsobmi.

7.   Exclamation Je zakázané obťažovať iných hráčov či už v PM, alebo nejakým spôsobom v hre.

8.   Exclamation  Hráč nesmie manipulovať s postavami, ktoré nie sú v tom čase In-Game. Manipulovať s nimi môže iba, ak sa spýtate o danej situácií Admin Teamu, alebo ak hráč nedal post viac ako 4 dní.

9.   Exclamation  Treba dodržiavať pravidlá boja.

10.   Exclamation  Je zakázané kopírovať nápady iných hráčov hrajúcich na našom fóru.

11.   Exclamation  Je zakázané kopírovať nápady, grafiku.... z nášho fóra, pretože je väčšina chránená autorským právom, ktoré naše fórum obsahuje. Ak niekto bude chcieť prevziať grafiku, alebo nápad musí kontaktovať hlavného admina.

12.   Exclamation  Každý hráč má právo na našom fóre skončiť. ( Slušnosť káže informovať o tom vedenie než túto činnosť podstúpite. Ďakujeme )

13.    Exclamation    Keď niečo napíšeme a chceme to upraviť nepíšme druhý príspevok, ktorý by mohol byť považovaný za DoublePost a bol by následne zmazaný. Pre tento prípad tu máme tlačítko EDIT, ktorým upravíme náš post.

14.   Exclamation  Ak má niekto zomrieť musí sa o tom dozvedieť vedenie fóra a potom sa určí jeho osud.

15.   Exclamation  Odkazy, a obrázky, ktoré sú moc veľké a rušili by, alebo roztiahli téma, post dávajte do Code.

16.   Exclamation  Slová zložené, len zo smajlíkov, alebo zo slov LOL, jj, ee, nn, a podobných nie sú povolené a budú následne zmazané, pričom sa odosielatelovi postu udelí varovanie.

17.   Exclamation  Rozhodnutie vedenia je konečné, a spochybniť ho môže, len iný člen nášho Teamu.

18.   Exclamation  Hádanie sa z vedením, spochybňovanie jeho rozhodnutí je porušením pravidiel, podla ktorého Vám môže vedenie dať trest.

19.   Exclamation  Rozhodnutie trestu je konečné. Prosby, zmlúvanie a diskutovanie z vedením o zníženie Vášho trestu sa považuje za porušenie pravidiel, ktoré môže namiesto zníženia Vášho trestu viesť k jeho navýšeniu.

20.    Exclamation   Je prísne zakázané robiť na servery vlastnú reklamu, či už pre seba, alebo pre druhých ľudí a iných fór. ( Nevzťahuje sa na weby s ktorými spolupracujeme )

21.   Exclamation  Je prísne zakázané napodobňovať nick nejakého člena s vedenia, alebo mať v nicku vulgárne výrazy.

22.   Exclamation  Admin nikdy nezakladá hráčov v hre ( Support ), ani ich nijak nevzýhodňuje v hre.

23.   Exclamation  Pokiaľ Vám Admin/GM neodpovedajú tak máte hlúpy dotaz, alebo práve na Vás nemajú čas. Musíte si uvedomiť, že nie ste jediný hráč čo niečo potrebuje.

24.   Exclamation  Vedenie nemá právo chcieť po Vás vaše prihlasovacie údaje na Váš účet. K manipulácie s Vašou postavu ich nepotrebuje.

25.   Exclamation  Ak sa niečo rozhodne podla Ankety tak sa stým musíte zmieriť samozrejme pokiaľ Admin anketu neanuluje a neurobí neplatnou.

26.   Exclamation  Je zakázané krivo obviniť Admina, alebo nejak znižovať jeho autoritu, ak sa niečo také stane bude to prísne trestané.

27.   Exclamation  Za stratu vecí s akéhokoľvek dôvodu nenesieme nijakú zodpovednosť, až na výnimky, preto je dobré, keď každú stratu nahlásite príslušným ľuďom.

28.   Exclamation  Trest sa udeľuje ľudom, ktorý nejak porušujú pravidlá. O výške trestu rozhoduje vedenie, pričom sa dohodnú aký trest a v akej miere sa udelí. Hráč má právo odvolať sa proti trestu, ak nesúhlasí s rozhodnutím človeka trestu udelujúceho. Odvolanie sa podáva Fondatorovi ( HERO )

29.   Exclamation  Vedenie nebude riešiť ukradnuté acc, zistenie Vášho hesla. Za svoj acc si nesie zodpovednosť samotný hráč, a preto je dobré ak si dá dostatočne dlhé heslo a svoje údaje nikde nezverejňuje a ani ich nikomu nedáva.

30.   Exclamation  Pokiaľ vedenie chce/nechce vyšetriť odcudzené acc je jeho rozhodnutie právoplatné a nezpochybniteľné.

31.   Exclamation  Za NPC postavy môže hrať iba niekto zo Staff teamu, samozrejme vo svojej dedine, okolí, misií pre dedinu/zem môže aj vodca/kage, ktorý má výslovne povolenie od Admina.

32.   Exclamation  Poslúchate na slovo každého člena týmu, to isté platí aj pri schvaľovaní charakterov.

33.   Exclamation  Vlastniť Bijuu môže iba jedna vaša postava, taktiež ocasých démonov je iba deväť, preto je nemožné, že sa v hre objavia dvaja Gobi.

34.   Exclamation  Postavy z Anime - Naruta sú zakázané, pretože sú už dávno po smrti. ( Môže sa stať výnimka a to taká, že postava bude tvoriť hlavnú dejovú líniu )

35.   Exclamation  Každý má neobmedzené množstvo kunaiov a shurikenov, len ak si ich zapíše pri založení charakteru.

36.   Exclamation  Level a EXP môžu meniť, navyšovať a celkovo prepisovať iba ľudia, ktorý majú na to právo, taktiež pri všetkom kde exp získate musíte niekoho z nich kontaktovať a požiadať ho o navýšenie u vašej postavy.

37.   Exclamation  Môžete zabiť hráča aj bez jeho povolenia, no musí byť In-Game a musí si byť toho druhá strana vedomá.

38.   Exclamation  CENZURA- v textovej hre bolo vycenzurovaných určitý počet najčastejšie používaných vulgárnych slov, ktoré sa dajú rôznymi spôsobmi obísť, avšak ak sa o niečo takéto pokúsite a uvidíme čo i len jeden vulgarizmus v textovej hre bude sa to považovať ako porušenie 38. pravidla, ktoré bude následne prísne trestané.

39.   Exclamation  Do skúšky na Chuunina vás môže prihlásiť iba váš sensei, avšak je na Vás či sa chcete zúčastniť. Čo je potrebné na účasť do skúšky nájdete TU .

40.   Exclamation  Chodenie po vode a stromoch sa Genin 1 lvl naučiť nemôže, Genin 2 lvl potrebuje na tieto dve veci čas a preto to ovládne za 10 dní, Genin 3 lvl to ovláda automaticky. Takže to znamená, že je na Vás či to chcete mať na úrovni 2 alebo 3, Chuunin a vyššie hodnosti samozrejme takéto ovládanie chakry majú taktiež automaticky.

41.   Exclamation  Pokiaľ hráč vie, že bude s nejakého dôvodu neprítomný je povinný o tom oboznámiť príslušných ľudí, napíše do daného topicu, že od kedy a do kedy nebude aktívny. Ak by sa tak nestalo po nejakú ,, nemenovanú " dobu bude charakter považovaný za neaktívny, pričom char bude zatiaľ vyradený z hry.... pokiaľ hráč nebude aktívny aj naďalej celý charakter bude následne zmazaný.

42.   Exclamation  Prvý element každého Uchihu je bez výnimky Katon. Hyuuga môže mať element až od Jounina, avšak je tak isto obmedzený, pretože to nemôže byť nič iné ako Fuuton.

43.   Exclamation  Je zakázané si dávať pred meno @ ( zavináč ), pretože by mohlo dojsť k omylu a pomýlenia si hráča s vedením.

44.   Exclamation  Jashinizmus - Táto viera je povolená, ale aj obmedzená počtom charov na stránke ( max. 4 )

45.   Exclamation  Nebyť na dvoch miestach naraz, výnimka sú klony.

46.   Exclamation  Zákaz propagovania RPG textových hier vo svojom profile v kolonke www adresa. ( Blogy užívateľov a pod. je tam propagovať povolené ).

47.   Exclamation  Každý Nukenin sa môže na jednom mieste ( výnimka sú špeciálne miesta a úkryty ) zdržať max. 24 hodín, po prekročení limitu je možné ho zaznamenať a má právo po ňom ísť hocaký lovec odmien alebo NPC lovec ranku odpovedajúcemu protivníka, bez toho aby ho nejako špeciálne vystopoval. Tento čas bol stanovený preto taký malý, aby to Nukenini nemali také ľahké a taktiež je tu veľmi veľká plocha kde sa môžete presúvať.

48. Exclamation Po zabanovaní charakteru hráč dostáva status Dead, pretože okamžite umiera na zástavu srdca a iných dôležitých orgánov, pričom telo mizne do neznáma. V prípade unbanu telo dostane respawn na mieste, kde zomrelo.

49.   Exclamation  Neznalosť pravidiel neospravedlňujeme.


 

*Admin Team si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť tieto pravidlá*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Pravidlá
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~ Naruto Revenge ~ :: Basics ↓ :: Rules & StoryLine-
Prejdi na: