~ Naruto Revenge ~

Naruto RPG Text Game
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Server zatiaľ vo fázi vývoja a testovania, sledujte zatiaľ novinky a oznámenia. Ďakujeme. Stránka bude ešte prechádzať grafickými a štylistickými úpravami, taktiež vymenenie, rozšírenie a zlepšovanie niektorých návodov a pravidiel.

Share | 
 

 StoryLine

Goto down 
AutorSpráva
Zajíc
Staff *HLP
Staff *HLP
Zajíc

Level : Unlimited
B-DA : Unlimited
Coins : Unlimited
Ryo : Unlimited
Rank : Helper, B3
Experience :
100 / 100100 / 100

Počet príspevkov : 194
Join date : 06.03.2012

OdoslaťPredmet: StoryLine   Ne marec 11, 2012 3:14 am

Každý pozná príbeh, ktorý sa stal pred dávnym časom, no nie tak dávnym, aby sa o ňom nehovorilo. Niekto berie päť rokov ako dlhý čas iný to vezmú ako nedávna minulosť, ktorá prebehla ich životom ako víchor a vzala im to najdrahšie.
Je to už päť rokov od doby čo sa stal príbeh, ktorý poznačil toľko ľudí, príbeh ktorý malé deti označujú za legendu kde vystupuje postava strednej výšky, oranžovými vlasmi, prihlúplym úsmevom a hyperaktívnou povahou. Chlapec, ktorý zmenil tento svet. No pri rozprávaní o dvoch mužoch, ktorý v tomto príbehu tiež vystupujú sa malé deti schovávajú pod perinu a dávajú plne najavo svoj strach a zdesenie už pri počutí ich mien, Uchiha Madara & Tobi. Muži taký totožný, ale pritom tak rozdielny. O Uchihovi, ktorý bojoval na život a na smrť na mieste po ktorom teraz už nič neostalo... Údolie Konca... Uchiha Madara prehral, muž, ktorý ho porazil bol človek z obrovskou silou ovládania prírody, ovládanie dreva... muž, ktorý vytvoril vesnicu vtedy známu ako Skrytá Listová, ten čo dokázal ovládať silu deviatich démonov, muž, ktorého každý považoval zanajlepšieho Shinobi tej doby. Je to pravda? Naozaj Uchiha Madara prehral alebo je to ďalšia lož, ktorá priniesla tomuto svetu toľko utrpenia? Bola radosť z vyhratej vojny iba ilúzia, ktorú Madara nastražil, aby opäť robil hrôzu v budúcnosti? Áno bola, avšak o tom nikto nevedel... Naozaj nikto? Kto bol Tobi? Hlúpy človiečik čo na slovo poslúchal svojho parťáka Deidaru alebo muž, ktorý vedel toho viac než sa zdá.

4. Svetová vojna Shinobi.... Aliancia piatich zemí proti Tobimu... Bol Tobi naozaj taký silný? Prečo o sebe hovoril, že je Uchiha Madara keď Madara bol v skutočnosti mŕtvy alebo? Keď každý uveril Tobimu, že on je Uchiha Madara zjavila sa veľká truhla pred hadiou postavou... Yakushi Kabuto. Truhla tak stará a zaprášená... keď sa truhla otvorila vyšiel z nej človek, ktorý mal žiť... Uchiha Madara... Tobi klamal, ale prečo? Čo chcel dosiahnuť? No aj keď bol Tobi úbohý klamár, musí sa uznať, že jeho sila bola obdivuhodná... sila siedmych ocasých démonov... dokázala zničiť veľké zeme a ich vesnice, všetky vesnice podľahli tlaku vytvoreného z chakry čistého zla, zo skoro nevyčerpateľnej chakry siedmych Bijuu. Nie len, že Tobi zničil všetky vesnice, zabil nespočet ľudí. Uchiha Madara dokázal pomocou svojej a Hashiramovej sily, ktorú získal pri poslednom súboji sním poraziť piatich Kagov a nemilosrdne ich zabiť. Zeme, vesnice, ľudia, kagovia... všetko bolo zničené... Tobi a Madara sa stali víťazmi... až kým sa pred nimi nezjavila obrovská žaba na ktorej stál chlapec s červenými očami a oranžovo-červenou chakrou, ktorá prúdila okolo neho a znázorňovala obrovský plášť na jeho chrbte s ktorého bola cítiť známa chakra... Kyuubi ! Chlapec, ktorý ako jediný ovládol Kyuubiho tak, že mu dal dobrovoľne svoju chakru. Vďaka Kyuubiho sile dokázal chlapec poraziť ostatných Bijuu, no v tom mu pomáhal ešte jeden postarší pán, ktorý si hovoril Killer Bee-sama... Jinchuuriki Hachibiho. Spolu dokázali zahnať ostatných démonov, no ešte nevyhrali. Potom ako Tobi prišiel o silu démonov sa zjavil Madara a títo dvaja muži sa spojili, aby konečne vzali posledných ostávajúcich dvoch démonov, Kyuubiho a Hachibiho.
Po dlhom boji, kde už bol Naruto a Killer Bee unavený prehrali, prehrali na plnej čiare a boli im odobraný ocasý démoni... starý muž Killer Bee ihneď zomrel no Naruto vďaka svojej chakre Uzumaki klanu prežil no už nebol schopný ďalšieho boja. Tobimu sa konečne podaril jeho plán... plán Mesačného oka, kde spojil deviatich ocasých démonov a vytvoril Desaťocasého démona menom Juubi. Pred tým ako sa Tobi pokúsil využiť jeho silu sa zjavil opäť blonďavý chlapec... Uzumaki Naruto, ktorý mal v pláne poraziť Tobiho a Juubiho. Aj keď už bol Naruto bez sily a bez Kyuubiho sa nevzdával a chcel predviesť boj na život a na smrť. Stačil jeden chvost Juubiho, aby položil Naruta na kolená. Vyzeralo to nakoniec, smutný príbeh kde zlo porazilo dobro a svetu zavládne červené oko sprevádzané nekonečným Genjutsu. Zrazu z oblohy vyletel prúd fialového svetla, doteraz sa nevie čo to bolo za svetlo, ktoré ožiarilo Naruta, svetlo, ktoré vzalo podobu muža, muža s fialovými očami, zvláštnym náhrdelníkom na krku a čiernym plášťom prevesený cez telo, tento muž sa okamžite premenil na chakru a vstúpil do Naruta, pričom Naruta ožiarila plne táto chakra a porazila ihneď Juubiho a Tobiho... Čo to bolo za chakru? Hádam to nebol on? Rikudou Sennin....
Naruto pomocou tejto sily porazil Juubiho a urobil zo seba nového Jinchuuriki 10-ocasého démona.
Blížil sa Narutov koniec, nie je známe prečo zomrel, možno podľahol zraneniam... možno pre niečo iné, avšak vedel, že na tomto svete končí a preto sa rozhodol opäť rozdeliť Juubiho chakru na 9 rozdielných a vytvoriť znova 9 Bijuu.
Naruto dokázal rozdeliť Juubiho na 9 častí a každú časť poslal do iného kúta sveta, potom iba v tichosti zomrel s úsmevom na tvári. Keďže vesnice boli zničené nebolo miesto kam telo pochovať, tak ho pochovali na večné miesto, kde bude mať večný a nerušený spánok... doteraz nikto nevie kde odpočíva tento veľký Shinobi menom Uzumaki Naruto.

Na zemi zavládol mier, nerušený mier... kde boli vesnice zničené a pokúšali sa ich obnoviť. Všetky vesnice boli tak poničené, že už sa z nich nezachovalo nič, okrem vesnice Kumogakure no Sato, ktorá malá veľké poškodenie no dala sa celá zrekonštruovať a do pol roka bola opäť na nohách v plnej paráde tak ako predtým. Z Listovej vesnice sú trosky, ktoré sa už asi nikto nikdy nepokúsi opraviť.
Piesočná vesnica bola zničená k nepoznaniu, no už sa našli ľudia, ktorý sa o ňu postarali a vytvárajú novú vesnicu, ktorá bude niesť trochu iný názov, táto vesnica zatiaľ nemá Kageho iba vodcu, ktorý je na podobnej úrovni ako ostatný Shinobi. Vesnica dostáva nový vzhľad a novú diplomaciu.
Kirigakure no Sato bola celá pod vodou a preto sa ľudia pokúsili urobiť niečo podobné ako v Piesočnej a vybudovali novú vesnicu, ktorá nesie názov Shimagakure no Sato... vesnica, ktorá je postavená na územií vtedajšej vesnice Kirigakure no Sato.
Pri páde veľkých zemí sa dostala na povrch málo známa dedina Yukigakure no Sato, ktorá už v tejto dobe disponuje tak veľkým obnosom ako ostatné zeme, je na tom tak dobre, že nedávno vo vesnici zaviedli titul Yukikage a ich nový vodca bol už aj vymenovaný.
Všetky vesnice a zeme sa teraz pokúšajú získať čo najviac s pôdy a kontinentov rozmiestnených po celej Zemi.
Ocasý démoni boli rozmiestnený do rôznych kútov sveta a do svojho prirodzeného prostredia, kde si uch už v dnešnej dobe polapili rôzne vesnice, no nie všetci sa podriadili a niektorý vzdorujú doteraz ninjom, ktorý sa ich pokúšajú dolapiť.
Vesnice medzi sebou nemajú ani prímerie, ale ani zlé vzťahy, dá sa povedať, že teraz medzi nimi panuje neutrálny postoj aj keď asi každý tuší, že niečo sa vo vzduchu vyostruje.
Podľa informácií vzniká organizácia o ktorej nikto nič nevie, nevie sa kto je jej vodca a ani čo je ich cieľ, no vyzerá to tak, že nič dobré.

Ako by niekto povedal príbehu alebo legende je koniec a stále sa nevie čo bude ďalej, prinieslo Narutove pôsobenie v tomto svete spásu alebo utrpenie? Bolo to dobré Narutove tušenie, ktoré ho hnalo k tomu čo urobil alebo to bola iba jeho pomsta voči tomuto svetu? To nevie nikto a nech už to urobil pre čo chcel tak každý vie kto bol hrdina tejto zeme. Uzumaki Naruto.
Bude ešte niekto taký ako bol Naruto? Nikto nevie....


~ NARUTO REVENGE ~

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
StoryLine
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~ Naruto Revenge ~ :: Basics ↓ :: Rules & StoryLine-
Prejdi na: