~ Naruto Revenge ~

Naruto RPG Text Game
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Server zatiaľ vo fázi vývoja a testovania, sledujte zatiaľ novinky a oznámenia. Ďakujeme. Stránka bude ešte prechádzať grafickými a štylistickými úpravami, taktiež vymenenie, rozšírenie a zlepšovanie niektorých návodov a pravidiel.

Share | 
 

 Bijuu and Jichuuriki

Goto down 
AutorSpráva
Zajíc
Staff *HLP
Staff *HLP
Zajíc

Level : Unlimited
B-DA : Unlimited
Coins : Unlimited
Ryo : Unlimited
Rank : Helper, B3
Experience :
100 / 100100 / 100

Počet príspevkov : 194
Join date : 06.03.2012

OdoslaťPredmet: Bijuu and Jichuuriki   Po marec 12, 2012 9:38 am

Enormná a unikátna chakra prúdi s každého jedného ocasého démona, chakra takej masivity, že dokáže zničiť snáď všetko čo jej príde pod ruku. Bijuu je ocasý démon, ktorý bol vytvorený samotným Rikudou Senninom, tento muž vytvoril jedného démona naplneného tou najsilnejšou a najhroznejšou chakrou vôbec... Bijuu z desiatimi ocasmi.... Juubi. Avšak Juubiho moc bola obrovská aj na neho pred smrťou sa rozhodol rozdeliť Juubiho na deväť rozdielnych démonov tak, že každý má unikátnu podobu, unikátne schopnosti a rozdielny počet ocasov. Bijuu je ako samotná existencia iba podradný démon, ktorého logika je na úrovni obyčajného zvieraťa, avšak Jinchuuriki je niečo iné, Jinchuuriki je schránka... človek v ktorom je uložený a bezpečne zapečatený ocasý démon. Vďaka démonovi v sebe môžu ísť až za hranicu svojich možností, avšak za cenu, že dajú svoje telo démonovi, ktorý sa ich bude snažiť ovládnuť pokiaľ ho jeho Jinchuuriki nepremôže. Existuje naozaj mnoho stupňov ovládnutia, no už ovládnutie je samotné je riskantné, pretože sa môže stať, že naopak ovládne démon Vás a vy zomriete..


~ Stupne ovládnutia Bijuu ~


Bijuu mód - Toto môžete získať ako prvý stupeň ovládnutia, je to vlastne násilím odobratá chakra Vášmu démonovi, ktorá je následne uložená a zapečatená na určite miesto vo vašom tele tak, aby ste ju mohli svojvoľne využívať. Ak chcete získať Bijuu mód treba démona poraziť a chakru mu násilím ,,vytrhnúť ". Game Master určí kedy toto ovládnutie získate.


Chakra ocasého démona - Toto nie je ani tak forma, ale ide o vypožičanie sily démona, pričom jinchuuriki získa obrovskú rýchlosť kde sa vyrovnáva aj tým najlepším ninjom zameraným na Taijutsu, pričom získava aj brutálnu silu s ktorou ničí to čo mu príde pod ruku. Keď Jinchuuriki použije takúto chakru zmenia sa mu oči na oči jeho démona, narastú mu pazúry, rozstrapatia sa mu vlasy a jeho zovňajšok začne pripomínať jeho démona, pričom človek, ktorý používa túto silu naberá vzhľad, ktorého sa lakne aj ten najodvážnejší. Game Master určí kedy toto ovládnutie získate.


Plášť ocasého démona - Toto je už čiastočná premena na démona, avšak zatiaľ ostávate stále v ľudskej forme... chakra démona obalí vaše telo a začne Vám rásť príslušný počet chvostov, aj keď je toto druhý stupeň ovládnutia Jinchuuriki, ktorý čiastočne zvláda svojho démona je na veľmi dobrej úrovni ak dosiahne veľký počet chvostov a stále zostať v tejto forme. Game Master určí kedy toto ovládnutie získate.Druhý stupeň ocasého démona - Na tomto stupni sa už premeníte na démona, no ste iba ako keby v jeho ,, malej forme " pretože naberiete iba vzhľad no veľkosť sa zväčší iba trochu a namiesto tradičného tela vašu podstatu tvorí červená chakra, ktorá plne obklopuje vaše telo. Na tejto úrovni si môžete povedať, že už ste blízko k dosiahnutia Vášho cieľa. Game Master určí kedy toto ovládnutie získate.


Čiastočná premena - Táto forma jasne ukazuje, že Jinchuuriki už prebral ako takú moc nad svojim démonom, pričom dokáže premeniť hocakú časť z tela démona aj pokiaľ je v ľudskej forme. Najčastejšie si tak Jinchuuriki nechajú narásť chvosty svojho démona alebo premenia svoje ruky, aby vykryli rôzne útoky. Game Master určí kedy toto ovládnutie získate.


Kompletná premena - Posledná a najťažšia fáza je kompletná premena, kde už ste s démonom jedna ruka. Démon Vás poslúcha a pomáha Vám, je jedno prečo, možno má nato vlastné dôvody, no môže sa stať, že sa stanete jeho priateľom a budete spolu vychádzať. Game Master určí kedy toto ovládnutie získate.

~ Rozdelenie vesníc a Jinchuuriki ~


Kumogakure no Sato - Hachibi no Jinchuuriki, Nibi no Jinchuuriki
Sabakugakure no Sato - Ichibi no Jinchuuriki, Yonbi no Jinchuuriki
Shimagakure no Sato - Sanbi no Jinchuuriki, Rokubi no Jinchuuriki
Yukigakure no Sato - Gobi no Jinchuuriki, Nanabi no Jinchuuriki

Doteraz nie je známe kde sa nachádza Kyuubi no Jinchuuriki, podľa posledných informácií ho dokázal niekto poraziť a zapečatiť, avšak nie je známe kto a ani kde sa nachádza...
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Bijuu and Jichuuriki
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~ Naruto Revenge ~ :: Basics ↓ :: Manuals & Informations-
Prejdi na: