~ Naruto Revenge ~

Naruto RPG Text Game
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Server zatiaľ vo fázi vývoja a testovania, sledujte zatiaľ novinky a oznámenia. Ďakujeme. Stránka bude ešte prechádzať grafickými a štylistickými úpravami, taktiež vymenenie, rozšírenie a zlepšovanie niektorých návodov a pravidiel.

Share | 
 

 Základ Sťažnosti

Goto down 
AutorSpráva
Zajíc
Staff *HLP
Staff *HLP
Zajíc

Level : Unlimited
B-DA : Unlimited
Coins : Unlimited
Ryo : Unlimited
Rank : Helper, B3
Experience :
100 / 100100 / 100

Počet príspevkov : 194
Join date : 06.03.2012

OdoslaťPredmet: Základ Sťažnosti   Ne marec 25, 2012 5:28 am

Určite sa každému stane taká vec, že má s niečim alebo s niekym problém, problém sa môže týkať charu, chyby hráča, veci alebo nedostatku na fóre. Aby sa tieto problémy riešili a riešili sa rýchlo je vytvorené toto miesto kde môžete spísať koreň celého Vášho problému. Avšak keď chcete pridať sťažnosť, tak tá sťažnosť musí mať nejakú úroveň a taktiež musí byť riadne opodstatnená. Sťažnosti riešia hlavne členovia Staff teamu a preto to musí byť dôkladne a prehľadne spísané, aby člen, ktorý to rieši vedel presne o čo sa jedná a vyšiel z toho. Do týchto sťažností majú právo písať aj hráči, ktorý môžu taktiež vyjadriť čo si myslia, aj keď rozhodujúce slovo má vyššie postavený člen Staff. Na každú sťažnosť treba napísať nový topic s názvom daného problému, avšak pred názov napísať o ktorý z uvedených problémov sa jedná. Aj keď je to v OffTopicu berieme to na vážnosť ako iné tomuto podobné veci, preto sa tu nemôžu objavovať žiadne vulgarizmy ani nič čo je v rozpore s pravidlami. Každý člen Staff týmu, ktorý problém riešil a vyriešil dá post kde napíše ,, Vyriešené " a následne topic lockne.


~ Sťažnosť na charakter, ako to má vyzerať ? ~

• Meno/Nick: Tu napíšete nick postavy a charakter na ktorý sa chcete sťažovať.
• Koreň problému: Tu musíte dôkladne popísať čo sa Vám na charakteri nepáči, alebo prečo Tým povolil niečo také. Napr. ,, Nechápem ako ste mohli dovoliť takéto OP Kekkei Genkai proti ktorému naozaj nemá nikto šancu " - toto bol iba slabý príklad, treba to popísať naozaj lepšie.
• Dôvod: Tu musíte napísať dôvod prečo si myslíte, že to tak byť nemá.
• Ako to napraviť: Skúste dať návrh ako by sa to malo riešiť a ako to treba napraviť.
Ak chcete založiť takúto sťažnosť vytvorte nový topic, ktorý bude mať nasledovný názov, pričom bude ofarbený na červeno: ,, [Char] Kawaku Usuki "


~ Sťažnosť na hráča, ako to má vyzerať? ~


• Meno/Nick: Tu napíšte nick hráča na ktorého podávate sťažnosť.
• Sťažnosť: Tu popíšte dôkladne vašu sťažnosť. Napr. ,, Tento hráč hrá za svoju postavu Genina ako super elitného Jounina, vymýšľa si techniky a zdá sa, že má nekonečno chakry " - toto bol iba slabý príklad, treba to popísať naozaj lepšie.
• Dôvod a ako to napraviť: Tu popíšte dôvod sťažnosti, ak ste ho už napísali v predošlom riadku dajte sem tento znak: Ø
Ak chcete založiť takúto sťažnosť vytvorte nový topic, ktorý bude mať nasledovný názov, pričom bude ofarbený na červeno: ,, [Player] Jožko Mrkvička "


~ Sťažnosť na ďalšie veci, ako to má vyzerať? ~


• Názov danej veci: Tu napíšte názov toho na čo sa chcete sťažovať.
• Konkrétna sťažnosť: Tu napíšte o čo sa presne jedná, vec alebo niečo iné na čo máte v úmysle podať sťažnosť.
• Sťažnosť: Tu popíšte dôkladne vašu sťažnosť. Napr. ,, Nepáči sa mi niečo v hernom systéme. " - toto bol iba slabý príklad, treba to popísať naozaj lepšie.
• Dôvod: Treba napísať dôvod prečo sa Vám niečo nepáči a sťažujete sa.
• Ako to napraviť: Popíšte ako by ste to napravili.
Ak chcete založiť takúto sťažnosť vytvorte nový topic, ktorý bude mať nasledovný názov, pričom bude ofarbený na červeno: ,, [Others] Herný systém "
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Základ Sťažnosti
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~ Naruto Revenge ~ :: Off Topic ↓ :: Off Topic :: Sťažnosti-
Prejdi na: