~ Naruto Revenge ~

Naruto RPG Text Game
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Server zatiaľ vo fázi vývoja a testovania, sledujte zatiaľ novinky a oznámenia. Ďakujeme. Stránka bude ešte prechádzať grafickými a štylistickými úpravami, taktiež vymenenie, rozšírenie a zlepšovanie niektorých návodov a pravidiel.

Share | 
 

 Lucy Sabaku

Goto down 
AutorSpráva
Lucy Hachiro

Lucy Hachiro

Experience :
0 / 1000 / 100

Počet príspevkov : 1
Join date : 16.01.2013

OdoslaťPredmet: Lucy Sabaku   Št január 17, 2013 5:54 am


¤Věk¤
25 let

¤Hodnost¤
Kazekage

¤Pohlaví¤
Žena

¤Krevní skupina¤
0+

¤Narození¤
28.3

¤Vesnice¤
Sabakukagure no Sato

¤Přesvědčení¤
"Láska je v každém srdci člověka, stejně jak nenávist, která udržuje rovnováhu"

¤Fóbie¤
Arachnofóbie---->Když nějakého pavouka uvidí, klidně i 1mm, začne jančit Kage ne Kage a rozbíjí vše kolem sebe.

¤Sen & Cíl¤
Lucy má jeden velký sen, ale zároveň je to i její cíl....Snaží se ochránit celou vesnici a lidi v ní, za které by položila i život a bere je jako svou rodinu.

¤Klan¤
Sabaku

¤Kekki Genkai|Hijutsu¤
Sakin (zlatý písek)

¤Podstata¤ Doton, Raiton¤Zaměření¤
Lucy se především zaměřuje na své Hijutsu, ona skoro nic jiného nepoužívá. Díky tomu, že ho dokáže zmanipulovat i svou vůlí, si vždy udržuje odstup, proto taky je nejvíce pravděpodobné, že k ní se jen tak někdo nedostane, protože písek jí chrání, ale dokáže taky útočit. Boj na blízkou vzdálenost jí nesvědčí, je to pro ní obtížnější. Ninjutsu používá nejčastěji, zná mnoho ručních pečetí a jutsu, které v boji používá taktéž, nejčastěji na vytrénování geninu používá nějaký element, protože Sakin by proti nim nikdy nepoužila, mohla by jim ublížit. Dále, co se týče taijutsu, dokáže ovládát, útokům se vyhnout dokáže, to pro ní není ani takový problém, ale aby to měla nějak ráda, to ne. Genjutsu dokáže prokouknout, ale nepoužívá ho, protože žádné neumí.

¤Schopnosti¤
Samozřejmě...Hijutsu, používá v boji nejčastěji a vlastně pořád (kromě tréningů). Její styl je...no ona ani styl nemá, prostě stojí a písek, jestliže protivníka bere jako slabocha, používá na ovládnutí písku svou mysl. Jestliže je protivník silný, dělá k tomu i nějaké své pohyby. Na Taijutsu trénuje hlavně proto, že ví, když se k ní někdo přiblíží, tak že se dokáže i vyhnout. Z lékařství ví jen málo, ale malé poranění dokáže zahojit. Není to ani panikářka, takže kdyby šlo do tuhýho, vždy něco vymyslí a většinou to vždy zabere. Je chytrá, takže to ani není problém. Kdyby ale uviděla pavouka, jančí a rozbíjí vše kolem sebe a je jí vlastně jedno, jestli to někdo vidí nebo ne, ona se za to nestydí, takže například v temném lese plné pavučin by rozhodně psychicky nepřežila.

¤Vybavení¤
Tykev


Bijuu pečeť


¤Úspěchy¤
Lucyiným největším úspěchem bylo to, že se stala Kazekage, dosáhla velkého ovládání písku a lidé jí považují za jednu nejlepších kunoichi, která kdy byla. Rada si jí oblíbila pro její nápady na vedení vesnice. Nejen jednou zachránila vesnici, proto se dostala i na listinu nejodvážnějších ninjů v Sabakugakureno no Sato.


¤Vlastnosti¤
Lucy je velmi milá, laskavá a přátelská dívka. Ráda všem pomůže, i když je v tom riziko nebezpečí. Nikdy by neunesla, kdyby někdo z jejich přátel umřel, snaží se ochránit všechny ve vesnici, i když každého, kdo vyjde na mise ochránit nemůže. Nemá ráda ztrátu. Snaží se mladé shinobi učit, že v každém týmu by si měli pomáhat, protože když zahyne jeden, skončí všichni. Je dost ctižádostivá a tvrdohlavá. Nemá ráda, když někdo zpochybňuje její rozhodnutí, ale někdy si i nechá poradit, když ví že je to dobrý nápad. Její obliba k Saké je poměrně velká, když má čas, nebo nějakou depku, zajde si do hospody. Hodně lidí jí vidí jako inteligentní děvče, které se stará jen o práci a nedělá žádné blbosti, jakože se chová někdy dětinsky a tak. Je to ale naopak, Lucy se možná práci věnuje, ale umí se dost urazit a její reakce bývají občas přehnané. Je hodně ukecaná, takže s ní by si člověk mohl popovídat celých 24 hodin, jestli jí do toho teda něco nevleze. Ráda používá svůj klon, který zastupuje u ní v kanceláři a ona si může někam zajít.

¤Oblíbené & Neoblíbené¤

Oblíbené
Takže jídla...Lucy miluje Dango, po kterém by se i utloukla, hlavně po sladkém. Miluje lízátka, čokolády, karamel, no prostě vše sladké a zajímavé je že po tom ani netloustne. Pak má moc ráda děti, líbí se jí jejich spojený život bez problému a jakýkoliv starostí, prostě jsou volné a hrají si na pískovišti, ráda se na ně dívá. Její obliba je i ale ve snowboardování na písečných sunách, ale to opravdu jen ve vyjímečných případech, jako je dvou denní volno a tak. Její obliba ke zvířátkům je ale taky velká. Ona má jednoho pejska, jmenuje se Charlie, je poměrně velké rasy a má jí moc ráda. Líbí se jí ale i ostatní zvířátka, které nemají víc jak osm nohou. Taky moc ráda poslouchá muziku, uklidňuje jí to a může při tom přemýšlet. Miluje ale déšť. Vzhledem k tomu, že Sabakugakure nikdy neprší, je pro ní déšť vyjímečný, prostě ho má moc ráda. Líbí se jí chlapci, kteří vždy ví, jak někoho utěšit nebo povzbudit, kteří si věří a neberou svá slova zpět...

Neoblíbené
Lucy nemá ráda, když někdo někoho ponižuje, nebo si z něho dělá legraci a tomu dotyčnému to vadí. Taky nenávidí přesolená jídla, nebo moc mastná, to vůbec ne. Mazi její věci co jí nejvíc ale vadí, je její nedostatek volného času, pořád jenom pracuje a klon si vytvoří jen když je tam míň práce než obvykle. Lucy taky nemá ráda, když někdo lže někomu přímo do očí, ona totiž vždy a pokaždé lež pozná, i kdyby to byl nějakej nejlepší lhář na světě, proto se Lucy nikdy nenechá oklamat. Taky jí vadí to neustále a příšerné vedro, co se k Sabakugakure no Sato hodí, prostě celý den ale i noc vedro jak v sauně. Němá ráda když se někdo až moc předvádí, nebo se považuje na někoho moc důležitého a chytračí až mu huba neupadne. Nemá ráda, když někdo o sobě mluví ve 3 osobě, to by mu nejraději flákla. Taky se jí nelíbí, když někdo něco fláká, nesoustředí se na to co jí řekne a mezitím se třeba dívá do blba.

¤Vzhled¤
Lucy je nižší postavy, přesněji měří 165cm a váží 51kg. Vlasy má poměrně dlouhé a blond až trošku do bíla. Je hubená, její postava je poměrně přitažlivá. Na břiše má menší břišní svaly, takže to není nějaká špélka, ale ani není vytuněný kalibr xD, je tak průměrná. Její inteligence a schpnosti s KG, jsou ale na velmi dobré úrovni. Má nádherné modré velké oči, teda oko, které je na ní asi to nejhezčí. Na pravém oku má Sharingan, který skrývá pod ofinou a páskou. Lucy se velmi podobá kdysi dávné Tsunade Senju, i když ji úplně z jiného klanu, vzhledem je jí velice podobná. Lucy nosívá nejraději ninja kozačky těsně pod kolena v černé barvě, pak má zelené oblečení a někdy nosívá i pracovní plášť, černý se zelenými okraji. Po doma nosí normálně trošku hoperský tepláky s tílkem, nebo něco podobného. Ona osobně nemá moc ráda moc uplé věci, blbě se v nich pohybuje a musí se dávat pozor, aby náhodou něco neruplo, hlavně co se týká roznožek a podobných pohybů. Vlasy nosívá pokaždé jinak. Někdy je má rozpuštěné, někdy do gumičky, někdy zase trošku rozpuštěnější cop, je to pokaždé jiné. Její úsměv je okouzlující.
Náhled:
 

¤Příběh¤

Dodělám později ^^Naposledy upravil Lucy Sabaku dňa Št február 07, 2013 5:18 am, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Lucy Sabaku
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~ Naruto Revenge ~ :: Characters ↓ :: Characters :: Sabakugakure no Sato [Chars] :: Archive [Chars]-
Prejdi na: