~ Naruto Revenge ~

Naruto RPG Text Game
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Server zatiaľ vo fázi vývoja a testovania, sledujte zatiaľ novinky a oznámenia. Ďakujeme. Stránka bude ešte prechádzať grafickými a štylistickými úpravami, taktiež vymenenie, rozšírenie a zlepšovanie niektorých návodov a pravidiel.

Share | 
 

 Events

Goto down 
AutorSpráva
Zajíc
Staff *HLP
Staff *HLP
Zajíc

Level : Unlimited
B-DA : Unlimited
Coins : Unlimited
Ryo : Unlimited
Rank : Helper, B3
Experience :
100 / 100100 / 100

Počet príspevkov : 194
Join date : 06.03.2012

OdoslaťPredmet: Events   Ne február 03, 2013 12:50 am

Event v preklade udalosť na tomto fóre znamená možnosť zúčastniť sa a vyhrať v rôznych súťažiach. Event Master, ktorý sa o všetky eventy stará a vytvára ich bude postupom času ponúkať na výber z rôznych typov eventov na ktorých môžete zbohatnúť. Výhoda eventov je, že každý event je Out Game, avšak výhru ktorú získate dostanete do hry. Sú rôzne eventy a tak isto aj rôzne odmeny. Event má vždy určité pravidlá a základy, ktoré vopred pred eventom *EM vypíše. Všetky eventy má na starosti *Event Master, no môže mu pomáhať aj *Game Master, no len v bojových eventoch. Každý jednen event bude dopredu oznámený a tak isto aj uvedený čas trvania. Do Eventu nemôže jeden človek zapojiť Dualbox. Coiny sa nemôžu rozdávať ani predávať bez súhlasu *EM.


~ Event Exchange ~

Eventová mena sú Coiny, toto bude odmena v eventoch. Nemusí byť vždy odmena iba Coin, môžu to byť Ryo, predmety, artefakty... skrátka to čo určí Event Master. Coiny sa budú dať využívať v rôznych oblastiach, tá základná je, že bol vytvorený tzv. Event Exchange  kde môžete vymieňať coiny za ponúknúte ceny. Postupom času bude stále viac a viac vecí za ktoré budete môcť meniť Coiny. Event Exchange bude fungovať iba 1 deň a to vždy na konci mesiaca, vtedy môžete vymieňať a to všetko tak isto cez Event Mastera.


1 ( Coin )               =                 100 ( Ryo ) - Nedá sa vymieňať opačne -


18 ( Coin )               =                 1ks ( *Genjutsu ring )

15 ( Coin )               =                 1ks ( *AntiSenzibil ring )

19 ( Coin )               =                 1ks ( *Weather ring )

19 ( Coin )               =                 1ks ( *Chakra bracelet )

25 ( Coin )               =                 1ks ( *Hou Sword )

25 ( Coin )               =                 1ks ( *Dou Sword )

10 ( Coin )               =                 1ks ( *Hou-Dou Dual Sword )

4 ( Coin )               =                 1ks ( *Event Drugs )

3 ( Coin )               =                 1ks ( *Event Antitode )

21 ( Coin )               =                 1ks ( *Event Gift )

10 ( Coin )               =                 1ks ( *Event Question Mark )

50 ( Coin )               =                 1ks ( *UnBan )

~ Vysvetlivky ~

*Genjutsu ring = Prsteň, ktorý bol vyrobený v neznáme a nie je ani známe kto ho vyrobil. Prsteň vytvára okolo tela stenu chakry, ktorá voľným okom nie je vidieť, preto ten kto ho nosí je viacmenej odolný voči Genjutsu. Hneď ako je zasiahnutý Genjutsu rankom D,C po dobu pár sekúnd stena chakry naruší vašu vlastnú a Genjutsu zruší. Na vyššie ranky ako C to nezaberie. Momentálne sú k dispozícií 3 kusy.

*AntiSenzibil ring = Prsteň, ktorý vyrobili neznámy Nukeninovia je veľmi vzácny pretože jeho samotné nosenie dokáže okolo tela vytvárať stenu odolnej chakry voči senzibilom. Ninja, ktorá prsteň nosí je teda imúnna voči schopnostiam senzibila a preto je aj namáhavejšie takúto osobu vypátrať. Momentálne sú k dispozícií 2 kusy.

*Weather ring = Prsteň o ktorom nie sú žiadne záznamy. Dokáže v úzkom okruhu pár km premeniť počasie na také aké si želá človek, ktorý ho má na ruke. Naozaj veľmi vzácny artefakt, ktorý ninjovia už od pradávna používajú v bojoch. Napr. Človek čo ovláda suiton a vlastní prsteň bojuje proti inému ninjovi a vonku je práve slnečno a sucho použije prsteň, aby vytvoril dážď a mal tak bojovú výhodu. Momentálne je k dispozícií 1 kus.

*Chakra bracelet = Ďalší vzácny artefakt predstavuje chakrový náramok, ktorý dokáže navyšovať chakru, okrem toho jeho užívateľ má viac chakry, lepšie sa mu obnovuje a techniky ho o menej chakry pripravujú. Nedá sa to ani porovnať zo zásobou napr. ocasých démonov, ale aj tak je to užitočná vec, pretože v boji o chakru len tak ľahko neprídete. Momentálne sú k dispozícií 2 kusy.

*Hou Sword =Meč nazývaný Hou je staršie dvojča meča Dou, meč bol vyrobený v Takumi no Sato vo vesnici, ktorá už od pradávna vyrábala špeciálne zbrane pre 5 veľkých národov. Meč Hou dokáže posilniť užívateľov prírodný element tak, že aj nejaký Doton sa môže vyrovnať Raitonu.  

*Dou Sword = Meč nazývaný Dou je mladšie dvojča Hou, meč bol vyrobený v Takumi no Sato vo vesnici, ktorá už od pradávna vyrábala špeciálne zbrane pre 5 veľkých národov. Meč Dou dokáže zoslabiť nepriateľov prírodný element tak, že nejaký Katon nemusí úplne pohltiť Fuuton a ten sa mu môže vyrovnať.  

*Hou-Dou Dual Sword = Tieto dva meče sa z neznámych dôvodov odpudzujú, avšak v Takumi no Sato existuje človek, ktorý ich dokáže opäť spojiť. Keď sa tak stane meče budú zdualizované a opäť vytvoria silné puto dvojčiat. Podľa legendy ich využíval veliteľ Takumi no Sato, pričom on ovládal Katon a nepriateľ Suiton, keď sa ich techniky stretli použil meč Hou, aby zosílil svoj oheň a meč Dou, aby zoslabil nepriateľovu vodu, pričom svojim Katonom premohol vodu a vyhral.

*Event Drugs = Droga, ktorá posiluje vaše fyzické sčasti aj psychické schopnosti. Po užití drogy vám rapídne narastie fyzická sila, zvýši sa rýchlosť vášho pohybu, tvorenia ručných pečatí, tiež sčasti prestanete vnímať realitu tak ste odolný voči najslabším genjutsu D-ranku, jediná nevýhoda je, že strácate zdravý sebaúsudok a stávate sa agresívnym čo tiež zvyšuje vašu silu no v tomto stave ste schopný napadnúť aj svojho priateľa. Pozor... droga je použiteľná len na 1 zápas je jedno či sa dohrá alebo nie, potom si musíte kúpiť novú.

*Event Antitode = Špeciálna látka, ktorá predstavuje protijed, ktorý je imúnny voči všetkým vytvoreným jedom aj tým najsilnejším, pod vplyvom tejto látky sa stávate 100% imúnny voči všetkým jedom, jedovatým látkam a pod. Pozor... protijed je použiteľný len na 1 zápas je jedno či sa dohrá alebo nie, potom si musíte kúpiť nový.

*Event Gift = Darčekový balíček, ktorý keď otvoríš získaš prekvapenie. Po zakúpení EventMaster náhodne vygeneruje čo z uvedených vecí vyššie môžeš získať. Takže za 21 coinov môžete kludne mať Hou Sword za 25, alebo UnBan za 50, ale tiež Antitode za 3 alebo 100 ryo. Preto je to prekvapenie.  

*Event Question Mark = Ďalšia skvelá vychytávka, ktorá stojí len 10 coinov. Máš 40% šancu, že získaš jednu skvelú vec. V ponuke sú: 50% zľava na jednu vec z nákupu, 3000 ryo, 2 nákupy + 1 zadarmo, item Benihisago ( ak si kúpiš 2 veci tretiu máš zdarma, samozrejme tú ktorá bude s tých troch najlacnejšia ). Neváhaj a zakúp si tento Question mark 40% je dosť a môžeš len vyhrať Wink

*UnBan = Toto nie je ani tak event ako vymoženosť a milosť pre potrestaných hráčov. Pokiaľ niekto z hocakého dôvodu dostane AccBan môže byť za 50 coinov odbanovaný. UnBan si môžete zaplatiť s druhou postavou, ak získate určitý počet coinov.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Events
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~ Naruto Revenge ~ :: Basics ↓ :: Others :: Events-
Prejdi na: