~ Naruto Revenge ~

Naruto RPG Text Game
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Server zatiaľ vo fázi vývoja a testovania, sledujte zatiaľ novinky a oznámenia. Ďakujeme. Stránka bude ešte prechádzať grafickými a štylistickými úpravami, taktiež vymenenie, rozšírenie a zlepšovanie niektorých návodov a pravidiel.

Share | 
 

 Poklady Kumogakure

Goto down 
AutorSpráva
Zajíc
Staff *HLP
Staff *HLP
Zajíc

Level : Unlimited
B-DA : Unlimited
Coins : Unlimited
Ryo : Unlimited
Rank : Helper, B3
Experience :
100 / 100100 / 100

Počet príspevkov : 194
Join date : 06.03.2012

OdoslaťPredmet: Poklady Kumogakure   So október 26, 2013 9:44 pm

V dobe čias Rikudou Sennina sa vo svete objavili vzácne poklady, ktoré mali zvláštne schopnosti, jediný kto ich dokázal ovládnuť bol on, pretože na ovládanie týchto predmetov bolo potrebné veľké množstvo chakry. Už len pri samotnom držaní predmetu sa telo na najvyššiu mieru vysiluje a prichádza o veľké množstvo chakry. Kedysi hlúpy ľudia, ktorý boli presvedčený o tom, že ovládnu tieto predmety zomreli na vysilenie a vyčerpanie, pretože nemali v tele ani kúsok chakry po tom ako pár minút používali tieto poklady. Neskôr už v prvej svetovej vojne ninjov poklady získala vtedajšia Kumogakure no Sato a všetkých päť pokladov ovládla. Neskôr im ostal jediný poklad, pretože všetky ostatné získali Zlatý a Strieborný brat, ktorý boli vyhnanci Oblačnej. Použili moc týchto predmetov, aby pustošili, ničili a zabíjali. Vďaka ich sile sa stali veľmi obávanými a známymi v celom ninja svete. V dnešnej dobe sú poklady rozdelené po rôznych kúskoch sveta.

~ Poklady a ich vlastnosti ~

• Kohaku no Jōhei - Kohaku no Jōhei je v preklade Jantárový kotlík, ktorý dokáže zapečatiť všetko čo dokáže odpovedať. Kotlík funguje na jednoduchom princípe a to takom, že pokiaľ majiteľ kotlíka zavolá na protivníka a ten sa mu ozve kotlík v momente nahrá jeho hlas a začne ho vťahovať do seba, po zapečatení sa znak na kotlíku zaligoce a to znamená, že pečatenie bolo úspešné.

• Bashōsen - Bashōsen je v preklade Banánový vejár, ktorý dokáže vytvoriť hocaký prírodný element. Stačí ho držať a povedať ktorý element chcete vytvoriť, v jedinom okamihu dokáže čokoľvek zničiť silou prírody.

• Kōkinjō - Kōkinjō v preklade znamená Zlaté alebo Jasné lano, ktoré dokáže pri dotyku vytiahnuť z úst osoby jeho dušu. Potom ako sa zlaté lano dotkne tela protivníka a užívateľ povie ,, Zmáčkni ho Kōkinjō " nepriateľ sa nemôže nejakú dobu hýbať a z úst vypľuje časť svojej duše, ktorá je pevne spätá s telom.

• Shichiseiken - Shichiseiken v preklade znamená Meč siedmych hviezd, ktorý dokáže už vytiahnutú dušu prekliať a preseknúť a vytiahnuť z osoby slovo, ktoré použila najviackrát vo svojom živote. Slovo, ktoré bolo najviac používané sa objaví na zadnej strane meča. Slovo sa objaví ak užívateľ presekne dušu protivníka zo slovami ,, Preklaj ho Shichiseiken ". Predmet je založený na preklínajúcej forme.

• Benihisago - Benihisago v preklade znamená Karmínová tykev, ktorá dokáže zaznamenať a zapečatiť hocičo čo bolo prekliate Zlatým lanom a mečom siedmych hviezd. Pokiaľ užívateľ získa najpoužívanejšie slovo prekliateho a nepriateľ to slovo povie tykev ho okamžite zaznamená a v mžiku zapečatí. Taktiež ho zapečatí ak bude nepriateľ moc dlho ticho. Tykev začne pečatiť len ak po tom čo nepriateľ povedal najpoužívanejšie slovo a užívateľ povie ,, Zaznamenaj ho Benihisago " začne nepriateľa vťahovať tykev do seba. Predmet funguje na princípe pečatnej techniky.

~ Umiestnenie a približná poloha pokladov ~

Kohaku no Jōhei - Tento poklad je umiestnený v trezore Raikageho.
Bashōsen - Podľa posledných informácií má tento poklad neznámy Shinobi.
Kōkinjō - Tento poklad je umiestnený v trezore Raikageho.
Shichiseiken - Tento poklad je umiestnený v trezore Raikageho.
Benihisago - Poklad je zatiaľ nezaradený do hry, je možné ho kúpiť za určitý počet coinov.


• POZOR: Je možné pri založení charakteru dostať banánový vejár, avšak iba postava, ktorá nebude mať žiadne zvláštne a mimoriadne schopnosti ako napr. Kekkei Genkai alebo Hiden jutsu, naopak postava dostáva väčšie množstvo chakry, aspoň také, aby mohla bez väčších problémov ovládať tento predmet.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Poklady Kumogakure
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~ Naruto Revenge ~ :: Basics ↓ :: Manuals & Informations-
Prejdi na: