~ Naruto Revenge ~

Naruto RPG Text Game
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Server zatiaľ vo fázi vývoja a testovania, sledujte zatiaľ novinky a oznámenia. Ďakujeme. Stránka bude ešte prechádzať grafickými a štylistickými úpravami, taktiež vymenenie, rozšírenie a zlepšovanie niektorých návodov a pravidiel.

Share | 
 

 Kostra Charakteru

Goto down 
AutorSpráva
Zajíc
Staff *HLP
Staff *HLP
Zajíc

Level : Unlimited
B-DA : Unlimited
Coins : Unlimited
Ryo : Unlimited
Rank : Helper, B3
Experience :
100 / 100100 / 100

Počet príspevkov : 194
Join date : 06.03.2012

OdoslaťPredmet: Kostra Charakteru   Ne apríl 01, 2012 4:56 am

V tomto topicu je popísané všetko okolo zakladania charakteru až po jeho schválenie a samotné hranie. Keď si budete zakladať postavu do hry vložte ju do presne určenej miestnosti podľa toho kam chcete, aby vaša postava patrila. Názov topicu musí obsahovať meno vašej postavy, do informácie pod názov topicu nepíšte prosím nič, na to miesto dá hodnotenie charakteru Staff team. Taktiež nedávajte topicu žiadnu farbu, aby v tom nebol zmätok a daný človek, ktorý to schvaluje mal v tom ako takú orientáciu. Charakter musí byť kvalitne spísaný, toto je miesto kde môžete hneď na začiatku dať o sebe vedieť, že ste kvalitný hráč. Avšak charakter musí aj dobre vyzerať, prvý pohľad zanechá najväčší dojem a preto aj charakter kde je veľa textu a je kvalitne popísaný nemusí byť schválený ak je po vzhľadovej stránke doslova odfláknutý. To znamená, že ak nepoužijete rôzne fonty, veľkosti, farby písma... centre a podobne nebude to vyzerať dobre. Do charakteru má právo hovoriť iba člen Staff týmu alebo majiteľ charakteru, je prísne zakázané písať do cudzieho charakteru... od toho máte miesto na sťažnosti v Off Topicu kde môžete o tom diskutovať, presnejšie je to TU . Pri schvalovaní je rozhodnutie člena týmu konečné, ak dostanete nepovolené napíše Vám aj dôvod prečo a je iba na Vás či sa rozhodnete poupraviť to. Charakter tam nebude visieť večne a preto ak spravíte char a Admin Vám napíše nepovolené máte 5 dní nato poupraviť to, ak to neurobíte bude charakter zmazaný.


~ Základná kostra charakteru ~

kód:
[b]Meno:[/b]
[b]Prezývka:[/b]
[b]Vek:[/b]
[b]Hodnosť:[/b]
[b]Pohlavie:[/b]
[b]Krvná skupina:[/b]
[b]Narodený/a:[/b]
[b]Vesnica:[/b]
[b]Presvedčenie:[/b]
[b]Fóbie:[/b]
[b]Sen & Cieľ:[/b]
[b]Rodina:[/b]
[b]Klan:[/b]
[b]Kekkei Genkai:[/b]
[b]Popis Kekkei Genkai:[/b]
[b]Zameranie:[/b]
[b]Schopnosti:[/b]
[b]Vybavenie:[/b]
[b]Úspechy:[/b]
[b]Vlastnosti:[/b]
[b]Zaujímavosti:[/b]
[b]Vzhľad:[/b]
[b]Podstata:[/b]
[b]Techniky:[/b]
[b]Príbeh:[/b]

~ Vysvetlivky pre kostru charakteru ~

Spoiler:
 

~ Charakter Uchiha... ~


Takže... do celej hry môže byť povolených maximálne 5 Uchihov... to znamená, že môže byť povolených 5 Sharinganov, avšak môžu byť povolené 2 Mangekyou Sharingany.... Ak jeden Uchiha zomrie ďalší už byť nemôže, maximálne 5 Uchihov za celú hru. Uchiha musí mať veľmi dobre spravený charakter inak nebude za žiadnu cenu povolený, a ten, ktorý má Mangekyou Sharingan ešte viac... taktiež musia mať veľmi dobrý a kvalitný príbeh. Tri Sharingany budú povolené na dobrú stranu a dva sharingany na zlú stranu z dôvodu vyváženia síl a balance Shinobi sveta. Ten kto bude mať prvý Uchihu má výhodu... ako sa povie kto prvý príde prvý berie... Potom je tu taká vec, že väčšina chce postavu, ktorá bude mať transplantované oko Sharinganu.... áno bolo to aj v anime a preto sme sa rozhodli, že do hry povolíme jedného člena s takýmto Kekkei Genkai.... avšak ten člen sa musí už vopred hlásiť Staff týmu a povedať, že toto chce... Tým sa dohodne a spolu to dajú nejak dokopy... tento musí mať 2x lepší charakter ako ostatný keďže chce niečo takéto. U Byakuganu platí to isté... a Rinnegan sa zatiaľ nepovoľuje.
Stav Sharinganu: 0/3
Stav Mangekyou Sharinganu: 0/2
Stav implantované Sharinganu: 0/1
Stav implantovaného Byakuganu: 0/1


~ Hodnotenie Charakteru ~


Každý charakter nejak vyzerá a každý je v niečom dobrý a niečo zlý. Po dokončení charakteru po schválení alebo neschválení sa charakter musí označiť znakom [ p ] ( Povolené ), alebo znakom [ n ] ( Nepovolené ). Hráč môže za charakter hrať až vtedy keď pod svojim nickom/topicom uvidí jeden s týchto dvoch znakov. No vedľa toho pribudne ešte jeden malý nápis a to je.... [ Low ], [ Medium ], [ High ]. Toto sú označenia charakterov, ktorým bude každý po schválení označený. Low značí, že charakter je povolený avšak je to minimum čo mohol hráč urobiť a nie je na veľmi dobrej úrovni. Medium značí, že charakter je už vcelku dobrý a prepracovaný... už to nie je slabý char. A konečne High značí, že charakter má dobrú úroveň a radí sa medzi najlepšie chary na fóre. Tieto hodnotenia značia, že hráč proti ktorému idete bojovať bude mať posty a štýl hrania približne takej úrovne ako má charakter, avšak to nie je vždy tak... Okrem toho sa môžu vyskytnúť rôzne eventy spojené s takýmito hodnoteniami.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Kostra Charakteru
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~ Naruto Revenge ~ :: Characters ↓ :: Characters-
Prejdi na: