~ Naruto Revenge ~

Naruto RPG Text Game
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Server zatiaľ vo fázi vývoja a testovania, sledujte zatiaľ novinky a oznámenia. Ďakujeme. Stránka bude ešte prechádzať grafickými a štylistickými úpravami, taktiež vymenenie, rozšírenie a zlepšovanie niektorých návodov a pravidiel.

Share | 
 

 Kilua Kaguya

Goto down 
AutorSpráva
kilua

kilua

Experience :
0 / 1000 / 100

Počet príspevkov : 1
Join date : 10.08.2014

OdoslaťPredmet: Kilua Kaguya   Ne august 10, 2014 6:45 pm

Meno:
Kilua kaguya

Prezývka:
---

Vek:
17

Hodnosť:
Chunin

Pohlavie:
Muž

Krvná skupina:
B

Narodený/a:
1.5

Vesnica:
Sabakukagure no Sato

Presvedčenie:

"Úspech je často výsledkom vytrvalosti,"

Fóbie:
---

Sen & Cieľ:
Chce byť dobrým ninjom vo vesnici a ochráňovať ju. [center]

[center]Rodina:
mŕtva

Klan:
Kaguya Clan

Kekkei Genkai:
Shikotsumyaku

Popis Kekkei Genkai:
Ma schopnosť manipulovať so svojou štrúkturou kosti. Môže odstrániť svoje kosti a vytvoriť zbrane tak silne ako ocel, a tiež si môže vytvoriť nove kosti.

Zameranie:
Taijutsu- 80% : Taijutsu, používa najčastejšie, je v ňom ešte lepši než v Ninjutsu. Ked bol mali stále trénoval taijutsu aby mohol používať kekkei genkai. A aj teraz stále zdokonalu je svoje schopnosti v Taijutsu aby bol ešte silnejší.
Ninjutsu-20% : používa aj Ninjutsu, ale neni v tom taký dobrý ako v Taijutsu.
Genjutsu-0% : Genjutsu vie čo to je ale nikdy sa to neučil a ani nemá v plane sa to učiť pretože nikdy ho takýto štil boja nezaujímal.
Kenjutsu
rýchlosť- je aj dosť rýchli.

Schopnosti:

Jeho schopnosti sú veľmi dobre hlavne v taijutsu a toho robí dobrým ninjom na blízko, ked bol mali najviac zdokonáloval svoju rýchlosť, silu, vydrž a obratnosť. Ked príde na súboj zachováva si chladnu hlavu a snaží sa to skončit čo naj rýchlejšie jeho pohyby sú rýchle a presne.


Vybavenie:
---

Úspechy:
jeho naj väčší úspech je že sa stal chuninom.

Vlastnosti:
Je velmi milí, priatelský a je aj tichí. Rad pomáha ľudom. Je skorej dobrá než záporná postava.

Zaujímavosti:
---

Vzhľad:
Meria 170 cm, váži 57 kg. Ma biele vlasy, modré oči. Velmi rad nosí biely plášť, pod plášťom ma červene tričko s čiernymi teplákmy a s botamy.

Podstata:
suiton

Techniky:
A: Tessenka no Mai: Hana - Kosťova zbran čo ma na ruke je veľká, a ma veľkú ničivú silu.

B: Tessenka no Mai: Tsuru - Može si vyťiahnúť vlastnú chrbticu, a náhradi ju novou. Medzi kosťami v medzerách je chrupavka, ktorá umožňuje flexibilitu, vďaka ktorému je možné ohnúť tak, ako by sa jednalo o bič, uhnúť sa tomu je veľmi ťažké. Výstupky na stavce sú upravené tak, aby boli silnejší a ostrejší.
Suiton: Suiryūdan no Jutsu - Z úst vypusti veľký tlak vody s ktorého sa správy dračia hlava. Ktorá zautočí na nepriatela impozantnou silou, ktorá sa zaoberá na fyzické poškodenie.

C: Karamatsu no Mai - Z tela, vyskočí naraz niekoľko kostí. Kosti môžu byť použité na blokovanie uderou. V podstate ho to robí nedotknutélneho z blízka.
Mizu Bunshin no Jutsu- vytvori si vodný klon
Suirō no Jutsu - vytvorí okolo súpera vodne vezenie, ale aby to fungovalo musí biť pri ňom a vo vezení musí mať ruku, ked dá preč ruku vezenie sa zruší.

D: Tsubaki no Mai - Z ramena si vytiahne kosť ktorá ma tvar malého meča.
Yanagi no Mai - Z jeho teľa rastie niekoľko dlhých kostí , používa ich ako zbrane, tie kosti mu vyrástli z dlaní, z lakťa, z kolien a z ramien.
Teshi Sendan - Z ruky vystreli kosti na nepriateľa ktoré majú tvar guľky.
Kirigakure no Jutsu - Vytvori mlhu v ktorej sa schová a veľmi ťicho pohybuje.

Príbeh:

Narodil sa do obyčajnej rodiny, Klanu Kaguya. Bol to dobrý a priateľsky chlapec. V jeho 5 rokoch, rodičia zistili že vie ovládať Shikotsumyaku (ich meno Kekkei Genkaiu), a že ho vie ovládať až veľmi dobre a s toho jeho rodičia boli veľmi nadšený. Jeho otec ho teda začal trénovať. Po jednom a pol roku sa ho všetci začli báť dokonca aj jeho rodičia, lebo bol lepší než niektorý dospelý ľudia, tak ho zatvorili do klietky a dali na tajne miesto. To miesto poznali len niektorý ľudia. Každe dva dni mu tam dávali jesť a piť. Bol tam pol roka, celý čas čo tam bol len sedel v rohu, jedol a pil to čomu dali. Už mal toho plne zuby tak zničil tu klietku. Strážcovia za počuli buchot išli sa tam pozrieť a videli jak Kilua bol vonku z klietky. Jeden tam ostal a druhy sa rozbehol pre pomoc. Keď utekal pre pomoc započul buchot, otočil sa a uvydeľ svojho kamaráta ako len padol na zem než si spomenul čo mal urobiť Kilua už bol pred nim a buchol ho zo zadu do hlavy. Kilua hneď na to utiekol. Keď už svytalo išli sa tam pozrieť nejaký dvaja členovia Kaguya Klanu, a vydeli zničenú klietku a ich kamošou na zemi, prišli k nim a vzbudili ich. Jeden ten ninja čo tam došiel opital sa ich "čo sa tu stalo?" A jeden ninja začal rozprávať. Po pol hodine rozprávania sa vráťili do Klanu, a začalo hľadanie Kilui. Hľadali ho dva týždne a nič, po čase si začli myslieť že je mŕtvy tak to nechali tak. Hned na to na nich niekto zaútočil a všetkých s Kaguya klanu vyvraždili. Tri dni išiel Kilua a nevedel ani kam ide bolo mu sedem rokov. Po ceste naspäť sa vracali nejaký ninjovia zo Sunagakure No Sato z nejakej Misie a všimli si ho, tak ho zobrali do Sunagakure No Sato presnejšie do nemocnice na vyšetrenie, kde sa ukázalo že je v poriadku ale pobudol v nemocnici dva dni aby nabral silu. Ale nevedeli kde ho majú dať lebo nepoznali jeho rodičov. Ale poznali nejakú rodinku ktorá nemohla mať deťi, hneď jak sa uzdravyl tak ho dali k nim a býval u nich. Raz sa rozhodli že ho pošlu do Akadémie. Aj sa tak stalo poslali ho do Akadémie a zvládal ju a nebol ani najhorší a ani najlepší. Ani sa nenazdal a už bol Genin. Keď prišla Čuňinská skúška tak ho vybrali aby tam išiel a aj ju spravyl. Hneď na to ako prišiel domou ako Chunin, ty ktorý ho vychovávali zomreli. Spravyli im pohreb a a on zdedil po nich všetko čo mali takže len ten domček v ktorom býval s nimi.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Kilua Kaguya
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~ Naruto Revenge ~ :: Characters ↓ :: Characters :: Sabakugakure no Sato [Chars] :: Archive [Chars]-
Prejdi na: