~ Naruto Revenge ~

Naruto RPG Text Game
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Server zatiaľ vo fázi vývoja a testovania, sledujte zatiaľ novinky a oznámenia. Ďakujeme. Stránka bude ešte prechádzať grafickými a štylistickými úpravami, taktiež vymenenie, rozšírenie a zlepšovanie niektorých návodov a pravidiel.

Share | 
 

 Elementy

Goto down 
AutorSpráva
Zajíc
Staff *HLP
Staff *HLP
Zajíc

Level : Unlimited
B-DA : Unlimited
Coins : Unlimited
Ryo : Unlimited
Rank : Helper, B3
Experience :
100 / 100100 / 100

Počet príspevkov : 194
Join date : 06.03.2012

OdoslaťPredmet: Elementy   St marec 07, 2012 12:53 am


Prvý element získavate automaticky na úrovni Genin, tento element si môžete svojvoľne vybrať. Druhý element môžete mať od hodnosti Chuunin za malú cenu 2 000 ryo, pri tvorbe novej postavy máte druhý element automaticky. Tretí element sa dá získať až na hodnosti Jounin, avšak táto cena sa od druhého elementu líši o ďalších 8 000 ryo čiže dokopy to je 10 000 ryo + tréning 10 dní. Pri novo vytvorenej postave môžete mať elementy iba dva, no keď dodáte 5 000 ryo pribudne Vám aj tretí element. Novovytvorené postavy majú v tomto určitú výhodu, je to pre tých, pre ktorých nebaví hra typu začínať od začiatku, avšak kvalitný hráč, ktorý začína od začiatku má lepší pocit, že všetko dosiahne tvrdou prácou a vcelku má s celej hry viac pôžitku a zábavy.


Katon- Techniky ohňa využívané najmä na celoplošný útok, no sú dobré aj ako silná a rýchla strela pre nepriateľa. Pomocou katonu sa veľká obrana vytvoriť nedá a takto sa oheň radí medzi celoplošné útočenie.

Suiton- Techniky vody využívané taktiež najmä na celoplošný útok, pričom sa hodia aj na rýchlu a silnú strelu... obrana pomocou vody je impozantná, existuje veľa jutsu, ktorá sa dajú skombinovať ako obrana, ale aj útok. Voda sa radí medzi celoplošnú obranu a celoplošné útočenie.

Raiton- Techniky blesku sú využívané najmä na priamy, rýchly a silný útok, vyzerá to tak, že techniky Raitonu majú najväčšiu rýchlosť a účinnosť aj keď obrana sa nedá pomocou blesku vytvoriť skoro žiadna a celoplošné útočenie tiež. Raiton sa radí medzi priamy útok na jednotlivcov.

Fuuton- Techniky vetru sú využívané ako útoky na jednotlivcov, ale aj na celú plochu, tieto útoky sa používajú hlavne proti veľkým a impozantným protivníkom, ktorý by sa nenechali poraziť inak ako rozrezať veľkým a prudkým poryvom vetru. Obrana sa pomocou vzduchu dá vytvoriť aj keď je veľmi slabá a neúčinná. Fuuton sa radí medzi priamy a celoplošný útok.


Doton- Techniky zeme sú využívané najmä ako celoplošné útoky, pričom dokážu hýbať zemou a celým povrchom pôdy. Obrana pomocou zeme je pravdepodobne najúčinnejšia zo všetkých piatich elementov, pretože dokáže poskytnúť rôzne skrýše, ktoré si užívateľ ovplyvní podľa seba. Techniky zeme sa radí hlavne ako celoplošná obrana a celoplošný útok.


~ Základné Kekkei Genkai ~


Bakuton ( Výbuch )
Shakuton ( Spálenie )
Meiton ( Temnota )
Jinton ( Prach )
Jinton ( Rýchlosť )
Ranton ( Búrka )
Jiton ( Magnetizmus )
Mokuton ( Drevo )
Youton ( Láva )
Youton ( Guma )
Shouton ( Ružový kryštáľ )
Hyoton ( Ľad )
Futton ( Para )
Enton ( Plameň )
Koton ( Oceľ )


~ Techniques, Equips, Kekkei Genkai na ktoré treba mať povolenie ~


Hiraishin no Jutsu
Rasengan a odvodené jutsu
Kirin
Jōki Bōi
Chimera no Jutsu
Amaterasu
Tsukuiyomi
Susanoo
Kotoamatsukami
Sharingan
Mangekyou Sharingan
Jikūkan Idō
Kamui
Raiton no Yoroi
Jigokuzuki
Kuchiyose: Edo Tensei
Shirohigi: Jikki Chikamatsu no Shū
Akahigi: Hyakki no Sōen
Jujutsu
Juinjutsu
Ankoku Ijutsu
Jiongu
Senjutsu/Sage mód
Hitokugutsu
Meiton
Sakin
Futton
Mokuton
Rinnegan
Ranmaru's Kekkei Genkai
Kurama's Kekkei Genkai
Jinton ( Prach )
Izanagi
Izanami
Infūin: Kai
Shikei Seppun
Chakrové brnenie
Senju DNA
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Elementy
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~ Naruto Revenge ~ :: Basics ↓ :: Manuals & Informations-
Prejdi na: