~ Naruto Revenge ~

Naruto RPG Text Game
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Server zatiaľ vo fázi vývoja a testovania, sledujte zatiaľ novinky a oznámenia. Ďakujeme. Stránka bude ešte prechádzať grafickými a štylistickými úpravami, taktiež vymenenie, rozšírenie a zlepšovanie niektorých návodov a pravidiel.

Share | 
 

 Staff Team

Goto down 
AutorSpráva
Zajíc
Staff *HLP
Staff *HLP
Zajíc

Level : Unlimited
B-DA : Unlimited
Coins : Unlimited
Ryo : Unlimited
Rank : Helper, B3
Experience :
100 / 100100 / 100

Počet príspevkov : 194
Join date : 06.03.2012

OdoslaťPredmet: Staff Team   St marec 07, 2012 2:47 am


Každý člen Staff týmu má svoju hodnosť a niečo iné na starosť, predstavím Vám všetky hodnosti a ich zastupiteľov, aby ste vedeli na koho sa v prípade potreby obrátiť. Ak bude niekto potrebovať prebrať niečo s daným členom týmu treba mu napísať súkromnú správu ( PM ), ak nebudete chcieť preberať niečo cez PM opýtajte sa ho na osobný kontakt, napr. skype, fb, twitter a pod. Tieto kontakty tu neuvádzame, pretože to spôsobuje veľa problémov. Ak chcete kontakt na nejakého člena Staff týmu jednoducho si ho cez PM vypýtajte.
Každý člen týmu má hodnotenie Staff a za ním hviezdičku zo skratkou funkcie, ktorú vykonáva. Je tu veľa rôznych funkcí, ktoré Vám teraz predstavím.
~ Staff Hodnosti ~Hlavný Admin *HA
Developer *DEV
Admin *A
GameMaster *GM
WebMaster *WM
EventMaster *EM
Helper *HLP
Very Important Person *V.I.PAk na fóre vidíš niekoho s takouto príponou v hodnotení vieš akú funkciu zastáva a vykonáva.
~ Staff Funkcie ~


Hlavný Admin *HA- Tento post môže byť na fóre iba jeden, pretože je to správca stránky. Človek, ktorý má najväčšiu moc na fóre a najväčší build. Stará sa o stránku z oboch hľadísk, dozerá na nižšie postavených členov týmu a robí hlavné rozhodnutia.

Developer *DEV- Taktiež post, ktorý môže byť na fóre iba jeden. Táto funkcia má v podstate takú právomoc ako hlavný Admin avšak sa o stránku textovej hry stará veľmi zriedka... jeho hlavná priorita spočíva v dozeraní z vnútorného hľadiska fóra. Developer má taktiež build 1 ako hl. Admin a plný prístup k celej DB stránky.

Admin *A- Post, ktorý má build 1, je to zástupca hl.admina alebo developera, stará sa o textovú hru no keď je treba musí sa vyznať aj v Out-Game veciach. Dozerá na nižšie hodnosti v Staff týme. Adminov môže byť max. 2

GameMaster *GM- Post, ktorý je zameraný hlavne na textovú stránku, schvalovanie charov, techník, rozhodovanie v nezhodných bojoch a podobne. GameMaster vlastní build 2. GamerMaster môže byť max. 1

WebMaster *WM- Post, ktorý dopĺňa post GameMastera, tento človek musí mať prehľad o všetkom, o celej stráke, o charoch, textovej hre, sporoch a nezhodách ľudí... Musí si všímať všetko čo je v nesúľade s pravidlami a všetko čo by mohlo v budúcnosti ovplyvniť choď textovej hry, ale aj stránky samotnej. Avšak WebMaster nemá práva na to, aby odstránil problém na mieste, preto je jeho práca mať skrátka o všetkom prehľad, veci kde sa porušujú pravidlá musí posunúť ďalej svojmu kolegovi GameMasterovi, ktorý ich musí na mieste vyriešiť, poprípade odstrániť. WebMaster môže byť na fóre iba jeden a má build 3.

EventMaster *EM- Event Master sa stará na fóre o zábavu a všetky aktivity spojené či už z dejom alebo mimo neho, človek, ktorý vedie všetky eventy na fóre, dáva ceny a podobne. EventMaster vlastní build 3 a na fóre môže byť max. 1.

Helper *HLP- Helper je vlastne najnižšie postavený člen na fóre no aj tak k nemu treba mať takú úctu ako k ostatným členom vedenia. Helper je vlastne pomocník na stránke, robí to čo mu povie hlavné vedenie. Môže byť daný na schvalovanie techník, charov, robenie a spracovávanie topicov... môže sa vyskytnúť, že Helper zasiahne namiesto GameMastera do textovej hry, všetko je podľa situácie. Helper má k dispozícií build 3.

Very Important Person *V.I.P- Tento post môže zastávať hockto, kto bude vybraný Adminom alebo Developerom, V.I.P člen nemá žiadne práva, avšak ostatný musia mať voči nemu aspoň takú úctu ako k iným členom Staff týmu. V.I.P musí dozerať na ľudí, a podobne ako WebMaster sledovať celú hru, pričom jej prehrešky hlásiť členom Staff týmu, ktorý majú minimálne build 2. V.I.P taktiež musí vedieť slušne a zrozumiteľne komunikovať, aby vedel pomôcť, poprípade poradiť neskúsenejším členom fóra v hocakej oblasti. V.I.P členovia budú mať vlastnú skupinu a budú farebne, ale aj rankom oddelený od ostatných členov stránky. V.I.P má taktiež môžnosť byť súčasťou porád Staff týmu, okrem iného majú náhľad do interných sekcií TU KLIKNI viz. obrázok, určených iba pre Staff tým serveru Naruto Revenge.


~ Staff Buildy ~Build1 ( B1 )- Build s najväčším právom, prístup k všetkým zložkám, administrácií a DB.

Build2 ( B2 )- Build so stredným právom, prístup k funkciam fóra, právom na edit, mazanie, presúvanie a práva na CHB.

Build3 ( B3 )- Build s najnižším právom, prístup k niektorým funkciam fóra, taktiež práva na edit a mazanie topicov.

Build4 ( B4 )- Špecifický Build V.I.P členov, ktorý im dovoľuje náhľad do interných sekcií a rôznych porád Staff týmu.


  Staff Team  Hlavný Admin: ---

Developer: ---

Admin: ---

GameMaster: Yuu

WebMaster: ---

EventMaster: ---

Helper: Zajíc

Very Important Person: Ayame Senju

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Staff Team
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~ Naruto Revenge ~ :: Basics ↓ :: Manuals & Informations-
Prejdi na: