~ Naruto Revenge ~

Naruto RPG Text Game
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Server zatiaľ vo fázi vývoja a testovania, sledujte zatiaľ novinky a oznámenia. Ďakujeme. Stránka bude ešte prechádzať grafickými a štylistickými úpravami, taktiež vymenenie, rozšírenie a zlepšovanie niektorých návodov a pravidiel.

Share | 
 

 Misie

Goto down 
AutorSpráva
Zajíc
Staff *HLP
Staff *HLP
Zajíc

Level : Unlimited
B-DA : Unlimited
Coins : Unlimited
Ryo : Unlimited
Rank : Helper, B3
Experience :
100 / 100100 / 100

Počet príspevkov : 194
Join date : 06.03.2012

OdoslaťPredmet: Misie   St marec 07, 2012 4:10 am

Misie sú niečo čo plnia ninjovia z vesnice a zaisťujú tak peniaze svojej zemi, ale aj sebe. Sú rôzne druhy misií a kage alebo vodca rozhoduje, kto bude akú plniť.


~ D rank ~
Misia typu D je najľahšia misia, túto misiu plnia zväčša Geninovia, ktorý pri tom neopustia vesnice. Väčšinou ide o misie typu: Chytanie mačiek, psov, pomáhanie farmárom, upratovanie, a pod.

~ C rank ~
Misia typu D je už nebezpečnejšia, ale nie až tak vážne, robia ju poväčšine Chuuninovia a Geninovia, poväčšine treba opustiť dedinu ak chcete túto misiu splniť. Ide o misie ako: Doprevádzanie dôležitej osoby z bodu A do bodu B, chytenie vreckára a podobne.

~ B rank ~
Misie typu B sú už na inej úrovni ako D,C, pretože je tu veľké riziko boja. Na týchto misiach sa počíta s tým, že sa bude pravdepodobne bojovať, misie robia poväčšine Chuuninovia, Jouninovia... ide o misie ako: Doručiť dôležitý zvitok do inej dediny a porazenie všetkých nepriateľov na ceste a podobne.

~ A rank ~
Misie typu A patria medzi najťažšie misie, pretože na týchto misiach sa priamo vyhľadáva boj. Misie plnia väčšinou Jouniny, ANBU, Special Jouniny. Sú to misie ako: Útok na nebezpečnú skrýšu organizácie, ktorú tvoria Nukeniny A-S ranku a podobne.

~ S rank ~
Tieto misie sú najtajnejšie a najprísnejšie, pri týchto misiach je boj na 100% istý a riziko zranenia či smrti je veľká. Tieto misie robia iba tí najskúsenejší a najlepší ninjovia. Sú to misie ako: Ochrana dediny pred nepriateľmi, vojna, boj proti Bijuu a veľmi silnými Nukeninmi S-ranku. Ak sa vyhlási stav núdze tak sa môže stať, že S-rank misiu pridelia Geninovi a on dostane za úlohu zneškodniť nepriateľa.


~ Odmeny za misie ~

D-rank: 50 Ryo, 3 Exp

C-rank: 80 Ryo, 6 Exp

B-rank: 120 Ryo, 10 Exp

A-rank: 165 Ryo, 14 Exp

S-rank: 200 Ryo, 20 Exp


1. Genin nemôže robiť len tak S-rank misie ak to nevyžaduje situácia, ak to nie je v prípade núdze tak ho vodca na takúto misiu ani nepustí, pretože Genin nemá dostatok skúseností poraziť lepšieho protivníka.

2. Nemôžete spraviť za deň 10 misí, nefunguje to tak, že: Prišiel som, poupratoval som a vybral sa po odmenu... ak sa to stane budete prísne trestaný.

3. Nukenin takéto odmeny dostáva za veci ako: Lúpenie, vražda, útoky, atentáty.... treba kontaktovať GM a vypýtať si odmenu.

4. Kage nechodí na misie zo ostatnými ninjami, ak sa nejedná o výnimočný prípad.

5. Misie netreba brať na ľahkú váhu, čím je misia ťažšia tým je väčšia šanca, že zomriete.


! Ak bude misia neúspešná, tak sa Vám odoberie presne toľko ryo a exp koľko by ste dostali za splnené... !

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Misie
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~ Naruto Revenge ~ :: Basics ↓ :: Manuals & Informations-
Prejdi na: