~ Naruto Revenge ~

Naruto RPG Text Game
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Server zatiaľ vo fázi vývoja a testovania, sledujte zatiaľ novinky a oznámenia. Ďakujeme. Stránka bude ešte prechádzať grafickými a štylistickými úpravami, taktiež vymenenie, rozšírenie a zlepšovanie niektorých návodov a pravidiel.

Share | 
 

 Hodnosti

Goto down 
AutorSpráva
Zajíc
Staff *HLP
Staff *HLP
Zajíc

Level : Unlimited
B-DA : Unlimited
Coins : Unlimited
Ryo : Unlimited
Rank : Helper, B3
Experience :
100 / 100100 / 100

Počet príspevkov : 194
Join date : 06.03.2012

OdoslaťPredmet: Hodnosti   So marec 10, 2012 2:49 am

Existuje mnoho hodností, ktorým môžete počas svojho hrania získať, tieto hodnosti tak ako level predstavujú vašu schopnosť a úroveň. Avšak sa môže stať, že aj Genin bude vďaka tvrdému tréningu na úrovni Jounina. Každá hodnosť je spojená s niečim čo musíte dokázať nato, aby ste boli práve vy povýšený a postupovali stále vyššie a vyššie.


~ Genin ~

Genin je začiatočná úroveň na ktorej z vesnice moc nevychádzate, pretože zatiaľ nemáte dostatok skúseností nato, aby ste išli za brány dediny. Na tejto úrovni plníte misie D a občas C. Genin sa môže učiť techniky všetkých rankov, avšak väčšie ranky mu zaberajú dosť dlhú dobu.


~ Chuunin ~

Chuunin je úroveň nad Geninom, túto úroveň získava ninja tak, že splní test a v Chuuninskych skúškach porazí svojho protivníka. Chuunin je už skúsenejší ninja, ktorý prakticky môže učiť aj na akadémií. Pri stavoch núdze tieto hodnosti pomáhajú s evakuáciou vesnice. Chuunin sa môže učiť techniky každého ranku no tiež mu to trvá pomerne dlhú dobu no nie ako Geninovi.


~ Jounin ~

Jounin je postup nad Chuuninom, Jounin môže mať vlastný tým zostavený z Geninov poprípade s Chuuninov. Jounin je ninja na veľkej úrovni posielaný na ťažšie a náročnejšie misie spojené s ťažkými bojmi. Pre postup na Jounina treba spĺňať určite veci, vždy tak ako ich zadá jeho veliteľ. Jounin sa môže naučiť všetky techniky a trvá mu to nie moc dlho, pretože Jounin je ,, skúsený ninja ".


~ Special Jounin ~

Special Jounin je špeciálny ninja, ktorý je vybraný samotným Kagem, títo ninjovia pracujú utajene ako ANBU na tajných misiách prospešných čisto pre dedinu. V posledných časoch títo shinobi plne nahrádzajú ANBU a dokážu zastať skoro takú prácu ako oni. Special Jounin sa dokáže naučiť všetky techniky za ešte kratšiu dobu ako Jounin.


~ ANBU ~

ANBU sú členovia tajnej jednotky vo vesnici, ale aj mimo nej, títo shinobi sú zameraný nato, aby svoju prácu urobili rýchlo a čisto, ANBU sú väčšinou vybraný ako osobná stráž Kageho, Rady starších, Diplomatov, Fedualných pánov... sú to Shinobi špeciálne cvičený a ich schopnosti sú na veľmi veľkej úrovni. ANBU sa môže stať iba pár vybraných, pre ich postup ich musí doporučiť Kage.


~ Oinin ~

Oinin je ninja tajnej jednotky, presne ako ANBU s rozdielom, že Oinin chodí po väčšine sám, aby nebudil pozornosť zatiaľ čo ANBU chodia v týmoch. Oininom sa môžete stať presne tak isto ako ANBU, avšak práca Oinina spočíva v tom, že musí chytať a loviť Nukeninov.


~ Zástupca Kageho ~

Zástupca Kageho býva väčšinou silný človek, ktorý nechodí na misie, pretože má práce vo vesnici až až. Jeho výplň práce spočíva v tom, že v prípade nutnosti musí zastúpiť Kageho vo veciach ako: Rozdávanie misí, vyplňovanie papierov a podobne. Zástupca sa dokáže naučiť všetky techniky v krátkom čase, pretože to musí byť taktiež skúsený ninja. Zástupcom sa môžete stať iba po preverení Kagem.


~ Kage ~

Kage je špeciálna a unikátna hodnosť, ktorú získa iba jeden človek s dediny. Kage je taktiež vodcom dediny, jeho náplňou práce je byť v dedine a dozerať na svojich ľudí a poddaných. Jeho práca nespočíva v plnení misií, ale v rozdávaní úloh pre jeho podriadených. Ak Kage odíde z vesnice vždy má nato nejaký účel a pre niečo je tento odchod spravený. Ak ide Kage na misiu tak je to poväčšine misia typu S kde pracuje pre blaho vesnice. Kage sa dokáže naučiť všetky techniky už vo veľmi krátkom čase, predsa je vybraný na tento post Kage preto lebo má najviac skúseností.


~ Potulný Shinobi/Lovec Odmien ~

Tento ninja je ninja, ktorý ma takú úroveň akú dokázal získať, je to ninja, ktorý má výslovné povolenie na opustenie dediny od jej vodcu, tento shinobi sa na 95% dáva na lov shinobi, hľadaných ľudí, kriminalistov, teroristov, nukeninov... za týchto ninjov dostane odmenu, keď ich privedie do príslušnej vesnice, kde sa o nich postarajú. Stáva sa veľmi zriedka, že Kage dá povolenie niekomu z jeho vesnice na túto vec. Pri založení nového charakteru túto hodnosť mať nemôžete, musíte ju získať počas hry.


~ Nukenin ~

Toto nie je ani tak hodnosť ako oslovenie, shinobi hodnosti takej akú dosiahol pred tým než dobrovoľne opustil dedinu. Nukenin je hľadaný ninja, pretože vo viacerých prípadoch okrem toho, že opustil dedinu vraždil, lúpil a veci tomu podobné. Na Nukeninov býva vypísaná odmena, ktorá býva lákadlom pre lovcov k tomu, aby Nukenina chytili alebo zabili.


Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Hodnosti
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~ Naruto Revenge ~ :: Basics ↓ :: Manuals & Informations-
Prejdi na: